Výrobný pracovník piva, sirupov a nealkoholických nápojov

Simea Piešťany s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 26, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiac2% z obratu pri získaní nového zákazníka. Po zaučení vo výrobe úprava platových podmienok,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

varenie sirupov a piva a nealko nápojov,
plnenie piva a nealko nápojov do KEG sudov a fliaš,
zabezpečenie objednávok, vyskladňovanie výrobkov s VZV

jednozmenná prevádzka,
pracovná doba PO -PIA od 7-15,30
dochádzkový bonus, ročné odmeny podľa interných smerníc
nealko nápoje a pivo so zamestnaneckým bonusom,
stabilné pracovné miesto na pracovnú zmluvu,
mladý kolektív,
možnosť osobného rastu a vzdelávania sa

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím Vašu žiadosť a profesijný životopis na e-mail: [email protected] príp. nás kontaktuje telefonicky v pracovné dni od 8,00 do 17,00 hod na tel.čísle 0905 542396 p. Slížik Stanislav
Vybraných kandidátov budeme priebežne pozývať na pracovný pohovor.
Odpovede budeme zasielať len tým kandidátom, ktorí sa zúčastnili pracovného pohovoru po skončení výberového konania.

Informačná povinnosť spoločnosti vypracovaná v zmysle zákona o ochrane osobných údajov

Identifikačné údaje prevádzkovateľa:

Spoločnosť Simea Piešťany, s.r.o., IČO: 36254371, Mlynská 5026/26, 921 01 Piešťany, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: sro, vložka číslo: 14110/T.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinársky odbor alebo prax v potravinárstve , výrobe

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

potravinársky odbor

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav. Jedná sa aj o prácu s bremenami KEG sud plný má hmotnosť 62,5 kg. Preto práca vhodná pre mužov.
Vyžaduje sa : samostatnosť a pracovitosť
pružnosť v myslení, flexibilita, improvizačné schopnosti
manuálna a technická zručnosť,
výhodou je preukaz na VZV,
PODMIENKA : vodičský preukaz skup. B
POŽIADAVKA NA VZDELANIE :
Vzdelanie potravinárskeho smeru alebo prax v potravinárskom segmente výhodou

Firma Simea Piešťany, s.r.o. s prevádzkou Piešťany Mlynská 26, je od roku 2003 stabilný slovenský výrobca nealkoholických nápojov a potravinárskych surovín. Od r. 2016 sa rozšírila výroba o remeselný pivovar Simeon Piešťany . Nealkoholické nápoje a pivo vyrába v KEG sudoch a PET fľašiach. Je výrobca sirupov a distribútor nápojov v skle a PET fľašiach a KEG sudoch.
Info o firme získate na :
www.pivovarsimeon.sk alebo www.simea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3087932  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac