Vodič vysokozdvižného vozíka

SILVERHAND

Miesto práce
Bayern, aj iné, Nemecko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha čelného alebo bočného vysokozdvižného vozíka
- nakládka a vykládka tovaru
- vychystávanie tovaru
- preprava tovaru

- hodinová mzda 9,39Euro brutto + 5 Euro diéty / pracovný deň
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytovanie hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu

V prípade záujmu zašlite prosím svoj štrukturovaný životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

K vašej žiadosti priložte prosím nasledujúci text (inak nebude možné spracovať Vašu žiadosť o zamestnanie):
,,Súhlasím so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania. "

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Renomované, stabilné nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená našim pracovníkom)
- prax v odbore
- vlastné auto výhoda
- samostatná práca
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
SILVERHAND - práca v Nemecku pre elektrikárov, inštalatérov, montérov, zváračov, mechanikov stavebných a poľnohospodárskych strojov, maliarov, automechanikov, pokrývačov a výrobný personál.
Od Váš vyžadujeme znalosť nemčiny. Od seba vyžadujeme oveľa viac!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2369024  Dátum zverejnenia: 29.1.2016