Zdravotnícky personál - Nemecko

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
ponuky v celom Nemecku, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
18,00€ / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rôzne pracovné pozície - pre ošetrovateľov, anesteziológov, zdravotné sestry, fyzioterapeutov
- práca na klinikách a v nemocniciach

- mzda 18€ / hod brutto
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytovanie hradí zamestnávateľ
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- stabilná a dlhodobá práca
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu v Nemecku

Životopis zasielajte prosím v slovenskom alebo v nemeckom jazyku. Email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky pracovnej ponuky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Stabilné, renomované nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, fyzioterapeut, anesteziológ...

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-PODMIENKA - nutná komunikatívna znalosť nemčiny slovom i písmom
- vyššie odborné vzdelanie a prax – nutné
- angličtina, arabština, ruština výhodou

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3129190  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18,00€ / hod brutto