ILS-Manager in Wien

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Wien, Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
min. 3.400€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Durchführung des ILS-Managements (Integrated Logistics Support) in Projekten und Programmen
- Planung, Erarbeitung und Steuerung von ILS-Arbeitspaketen
- Teilnahme an Besprechungen und Mitglied des Projekt- / Programmteams
- Koordination von Fachabteilungen und Unterauftragnehmern
- Erarbeitung logistischer Konzepte
- Planung und Umsetzung von Maßnahmen zur Herstellung und Erhaltung der Versorgungsreife
- Analyse der Auftraggeberanforderungen und Erstellung von Spezifikationen

13. a 14. plat + prémie

Profesný životopis zasielajte prosím v nemeckom jazyku. Email: [email protected]
Telefón: +421 948 404 470
www.silverhand.sk

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Renomovaná strojárska spoločnosť s orientáciou na vojenský priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo alebo elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Abgeschlossenes Studium im Bereich Maschinenbau oder Elektrotechnik
- Mehrjährige Berufserfahrung im (ILS-)Management und umfassende Kenntnisse logistischer Aufgaben (ILS/ISS)
- Technisches Verständnis für ein Gesamtsystem
- Ausgeprägte Branchenkenntnisse sowie Kenntnisse der militärischen Materialherstellung und Erhaltung der Versorgungsreife im System- und Landfahrzeugbereich
- Technisches Grundverständnis, analytisches Denk- und Urteilsvermögen
- Bereitschaft zu häufigen Dienstreisen, auch international
- Erweiterte Kenntnisse in MS-Office, SAP, SPEC 1000D und 2000M
- hervorragende Deutsch- und Englischkenntnisse, weitere Sprachkenntnisse sind von Vorteil
- Erfahrungen im Projektmanagement
- Hohe Team- und Kommunikationsfähigkeit
- Zielorientierte, strukturierte, eigenverantwortliche und selbstständige Arbeitsweise

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3037227  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 3.400€ brutto