Údržbár

SILVER SPOON s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica 46, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
25.05.2022
850 - 900 EUR/mesiacPlatená pracovná pohotovosť. Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a štátne sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva preventívne kontroly a pravidelnú údržbu zariadení.
Vykonáva bežné opravy na zariadení a vybavení hotela.
Vedie požadované záznamy a dokumentáciu.
Dozoruje a kontroluje automatickú technológiu plynovej kotolne.
Riadi a dozoruje poloautomatickú bazénovú technológiu.
Zasahuje pri bežných poruchách výťahov.
Koordinuje práce zmluvných servisov.
Riadi sa podľa pokynov nadriadeného.

Práca v mladom a príjemnom kolektíve.
Zamestnanecké ubytovanie.
Zamestnanecká strava.
Práca v príjemnom prostredí rodinného hotela.

Pracovná doba je 10,5 hod. Rozvrhnutie pracovného týždňa je nerovnomerné, kde sa strieda krátky týždeň (streda, štvrtok) a dlhý týždeň (pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika je výhodou.

Počet rokov praxe

5

Vyžadujeme samostatnoť, čestnosť a svedomitosť.
Podmienkou je odborná spôsobilosť elektrotechnika minimálne §21 v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
Podmienkou je odborná spôsobilosť na obsluhu NTL plynových kotlov nad 100kW alebo ochota ju nadobudnúť.

Poskytovanie hotelových a reštauračných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1908397  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac