Plánovač výroby

SILOKING Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 1, 900 65 Záhorská Ves, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:
- tvorbu a riadenie výrobných objednávok vo výrobnom systéme
- dostupnosť materiálov pre výrobu
- tvorbu pracovných plánov a iných dokumentov
- kontrolu dodržiavania termínov
- aktualizáciu údajov v systéme
- odhlasovanie výrobných objednávok

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, 13. plat, poistenie.

Informácie o výberovom konaní

Oslovovať budeme iba uchádzačov s vyhovujúcim profilom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba a logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Máte ukončené stredoškolské vzdelanie, technické myslenie a skúsenosti s plánovaním výroby, SAP znalosti sú výhodou, MS Office podmienkou.
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni min. B1 je nevyhnutnosť. Ak ste tímový hráč, schponý komunikovať, orientovaný prozákaznícky a s vlastnou iniciatívou, oslovte nás. Možno hľadáme práve Vás.

Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu inovatívnych kŕmnych technológií značky SILOKING. Ako medzinárodný líder na trhu distribuujeme naše kŕmne vozy do viac ako 50 krajín sveta.
Na Slovensku vyrábame oceľové konštrukcie a diely pre ťahané a samohybné kŕmne vozy. Je tu sústredená predvýroba zahŕňajúca pálenie laserom/plazmou, delenie materiálov, ohraňovanie a finálne zváranie komponentov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2779660  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou