Obchodní zástupce pro oblast školství

SILCOM Multimedia SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 5000 EUR/měsíc, plat se odvíjí od výsledků prodeje - progresivní provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
prezentace produktů novým zákazníkům
komunikace se stávajícími zákazníky
příprava prodejních a prezentačních akcí

Náplní Vaší práce bude samostatný kontakt s vedením škol ve vymezeném regionu a osobní prezentace našeho výukového softwaru učitelům ve školách. Součástí Vaší práce bude rovněž udržování obchodních vazeb a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavá, dynamická a perspektivní práce s možností seberealizace
zaškolení do problematiky zkušenými konzultanty
nadstandardní platové podmínky
motivační program v závislosti na výsledcích
delší dovolená

Informace o náboru

Zájemci zasílejte své CV a motivační dopis formou e-mailu na adresu: [email protected]
Více informací o společnosti a našich produktech naleznete na www.silcom-multimedia.sk
Veškeré další informace a podrobnosti o výběrovém řízení sdělíme přímo uchazeči emailem.
Společnost si vyhrazuje právo na odpověď pouze vybraným uchazečům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

výborné prezentační,organizační a komunikační schopnosti
samostatnost, pečlivost a bezúhonnost
SŠ vzdělání a vyšší
znalost práce na PC
vlastní automobil, ŘP sk. B, živnostenský list - možno dodatečně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SILCOM Multimedia SK, s.r.o. se dlouhodobě zabývá výrobou a vývojem nejmodernějších multimediálních výukových programů pro školy. Patříme k předním dodavatelům výukového softwaru do škol v České republice a na Slovensku. Veškeré naše produkty pro Slovensko jsou plně lokalizovány a upraveny pro Slovenské základní, střední a mateřské školy. Více informací na www.silcom-multimedia.sk
ID: 2673071  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 5000 EUR/měsíc, plat se odvíjí od výsledků prodeje - progresivní provize