Bratislava Galvaniho - Predajca kúpeľní

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Galvaniho 16B, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
garantované 900 - 950 EUR po dobu zaškolenia, pak nárůst dle predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza potrieb zákazníka a navrhnutie riešenia v oblasti ponúkaných produktov
• Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
• Komunikácia so zákazníkmi osobne, telefonicky alebo e-mailom
• Zodpovednosť za zverený materiál a pokladňu
• Starostlivosť o pridelenú časť predajne, čistotu a dopĺňanie materiálu
• Zmenná prevádzka - krátky a dlhý týždeň

• Po dobu zapracovania garantujeme fixnú mzdu 900 - 950 EUR, potom platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
• Zaujímavé a dynamické zamestnanie
• Úvodné zaškolenie, následne pravidelné školenie v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu
• Systém zamestnaneckých výhod (Flexibilná pracovná doba, možný kariérny postup, 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, systém flexibilných benefitov kafeteria, výhodné tarify u mobilného operátora aj pre rodinných príslušníkov, systém vernostného odmeňovania)

Popri osobnom rozvoji a možnosti získania stabilnej práce Vám ponúkame prostredie rodinnej spoločnosti, s tradíciou viac ako dve desaťročia v Čechách aj na Slovensku.

Pokiaľ máte o ponúkanú pozíciu záujem, pošlite nám, prosím, životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Český jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - programátor

SAP - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre náš tým v Bratislave hľadáme:

• Tímového hráča so SOU/SŠ vzdelaním
• S profesionálnou starostlivosťou o našich zákazníkov
• So záujmom o oblasť vybavenia kúpeľní, obkladov a dlažieb (prax v obore vítaná, nie je však podmienkou)
• Flexibilného (zmenná prevádzka - krátky a dlhý týždeň)
• Ochotného učiť sa novým veciam a zdokonaľovať si znalosti v obore

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je s rozsiahlou predajnou sieťou viac ako 50 predajní najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu a zároveň najväčším tuzemským odberateľom rozhodujúcich domácich i mnohých zahraničných výrobcov kúpeľňového vybavenia. Najväčším kúpeľňovým centrom na Slovensku je showroom SIKO Galvani v Bratislave.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
ID: 3113283   Dátum zverejnenia: 10.8.2017