Trenčín: Predajca kúpeľní

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Ku Štvrtiam 7029, 911 01 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
850 EUR po dobu zapracovania, po zapracovaní fix + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza potrieb zákazníka a navrhnutie riešenia v oblasti ponúkaných produktov
• Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
• Komunikácia so zákazníkmi osobne, telefonicky alebo e-mailom
• Zodpovednosť za zverený materiál a pokladňu
• Starostlivosť o pridelenú časť predajne, čistotu a dopĺňanie materiálu
• Zmenná prevádzka - krátky a dlhý týždeň

• Počas zapracovania garantujeme fixnú mzdu 850 EUR, následne platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
• Zaujímavé a dynamické zamestnanie
• Úvodné zaškolenie, pravidelné školenia v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu
• Systém zamestnaneckých výhod (flexibilná pracovná doba, možný kariérny postup, 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, systém flexibilných benefitov kafeteria, výhodný tarif u mobilného operátora aj pre rodinných príslušníkov, systém vernostného odmeňovania)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 3110417  Dátum zverejnenia: 19.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR po dobu zapracovania, po zapracovaní fix + provízia z predaja