Nitra - Odborný skladník

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Bratislavská 31/A, 949 01, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
950 EUR po dobu zaškolenia, následne možné zvýšenie mzdy podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a manipulácia s tovarom
Zaskladňovanie tovaru v sklade
Následný výdaj tovaru zákazníkom

Motivujúce mzdové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch - 950 EUR po dobu zaškolenia, následne možné zvýšenie mzdy podľa dosiahnutých výsledkov
Systém zamestnaneckých výhod vr. 5 týždňov dovolenky
Obedy na pracovisku
Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy

Pokiaľ máte o ponúkanú pozíciu záujem, pošlite nám životopis spolu s motivačným listom na adresu [email protected] a do predmetu správy, prosím uveďte „Odborný skladník - Nitra“

V motivačnom liste uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb.z. o OOÚ.

Pokiaľ vaša žiadosť o zaradenie do výberového konania nebude obsahovať životopis a motivačný list, nebudeme môcť na túto ponuku reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme tímového hráča
S dobrým zdravotným stavom (manipulácia s bremenami ťažšími ako 15 kg)
Skúsenosť s prácou v sklade a s VZV je podmienkou

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 2889386  Dátum zverejnenia: 15.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR po dobu zaškolenia, následne možné zvýšenie mzdy podľa dosiahnutých výsledkov