Odborný predajca Bratislava

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Galvaniho 16B, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a obchodného ducha? Ak áno, potom by Vás mohla zaujať naša ponuka práce na pracovnú pozíciu odborný predajca.

Čo Vás u nás čaká:

• Po dobu skúšobnej doby nástupná mzda 900,-Euro
• Motivujúce platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
• Zaujímavé a dynamické zamestnanie
• Úvodné zaškolenie, následne pravidelné školenie v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu
• Systém zamestnaneckých výhod (Flexibilná pracovná doba, možný kariérny postup, 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, systém flexibilných benefitov kafeteria, výhodný tarif u mobilného operátora i pre rodinných príslušníkov, systém vernostného odmeňovania)

Popri osobnom rozvoji a možnosti získania stabilnej práce Vám ponúkame prostredie rodinnej spoločnosti, s tradíciou viac ako dve desaťročia v Čechách aj na Slovensku. Ďalej ponúkame orientáciu na disciplínu pri dodržiavaní dohodnutého, pozitívnu atmosféru vo firme a príjemný a dynamický kolektív.

Pokiaľ máte o ponúkanú pozíciu záujem, pošlite nám životopis spolu s motivačným listom, v opačnom prípade nebudeme môcť na Vašu ponuku reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pre náš tým v Bratislave hľadáme:

• Tímového hráča so SOU/SŠ vzdelaním
• S vysokým pracovným nasadením a proaktívnym prístupom
• S profesionálnou starostlivosťou o našich zákazníkov – tj. ochotného, ústretového, s príjemným vystupovaním
• So záujmom o oblasť vybavenia kúpeľní, obkladov a dlažieb (prax v obore vítaná, nie je však podmienkou)
• Spoľahlivého a časovo nezávislého
• S veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami
• Ochotného učiť sa novým veciam a zdokonaľovať si znalosti v obore

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 2779065  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900