Marketing menedzser cseh és szlovák nyelvtudással

Sikergarancia Kft.

A munkavégzés helye
Szlovák Köztársaság, Budapest
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2015.02.16.

Az Allen Carr Könnyen Leszokni a Dohányzásról módszer www.allencarr.hu 1981-ben született meg Nagy Britanniában, és azóta a világ 50 országában jöttek létre dohányzásról leszoktató Allen Carr központok. A módszer segítségével olyan ismert emberek szoktak le a dohányzásról, mint Sir Anthony Hopkins, Ashton Kutcher vagy Anjelica Huston, és sokan a legeredményesebb leszoktató módszernek tartják.

A Bécsi Orvostudományi Egyetem felmérése szerint az Allen Carr módszerrel sikeresen leszokók aránya még 3 év után is 51%, ami magasan fölülmúlja más dohányzásról leszoktató terápiák eredményességét, ezáltal egyedülálló szolgáltatás a piacon.

Magyarországon 2010 óta működik az Allen Carr Dohányzás Leszokás Központ, és ez idő alatt az 5. legnagyobb Allen Carr intézetévé vált a több mint 50 országban jelen lévő képviselet közül.
A dinamikus növekedés eredményeképpen a magyarországi cég elnyerte a csehországi és szlovákiai Allen Carr képviseletek üzemeltetésének jogát, ezért keresünk a következő munkakörbe új munkatársat (Budapesti központtal, de akár 80%-ban távmunkában bárhol Szlovákiából, csak megoldható legyen heti min. egy budapesti út).

Legfőbb feladat az Allen Carr módszer csehországi és szlovákiai piaci bevezetése, valamint a marketing tevékenység felépítése és folyamatos fejlesztése.

Ebben a munkakörben a legnagyobb kihívás a sikeres magyarországi online marketing stratégia Szlovákiába és Csehországba való átültetése, majd a helyi marketing tevékenység és csapat nagy önállósággal történő felépítése és irányítása lesz.

Feladatok
- Az Allen Carr módszer piaci bevezetése Szlovákiában és Csehországban
- Éves marketing terv kidolgozása és operatív megvalósítása
- Online marketing és közösségi média kampányok tervezése, reklámszövegek írása, kampányok teljes körű lebonyolítása
- Látogatottság és az értékesítési folyamatok konverzióinak folyamatos növelése
- Kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a cég más területeivel (pl. ügyfélszolgálat, pénzügy)
- Weboldalak folyamatos fejlesztése, karbantartása, fejlesztőkkel szoros együttműködés
- Kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel (keresztmarketing, tanácsadók, szolgáltatók, ügynökségek)
- EDM kampányok megvalósítása keresztmarketing partnerekkel
- A marketing tevékenység folyamatos monitorozása célirányosan összeállított statisztikák, riportok alapján
- PR megjelenések koordinálása

Egyéb béren kívüli juttatások

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy a piaci átlagnál jóval magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert (előrelépési lehetőséget), családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

- Versenyképes fizetés
- Marketing orientált cégvezetés
- Komoly szakmai és nemzetközi fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
- Saját ötletek megvalósításának lehetősége
- Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
- Előrelépési lehetőség nemzetközi marketing vezetői munkakörbe

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az [email protected] e-mail címre, a tárgy mezőben „Marketing menedzser Cz-Sk”-ként megjelölve.

Szakmai tapasztalat években

5

Az ideális jelölt kiválóan beszél szlovákul, csehül és magyarul is, mert a budapesti központtal magyarul fog tudni kommunikálni. Lakhelye lehet még Pozsony is, mert részleges távmunka megoldható, viszont havonta néhány napot (az elején többet) Budapesten kell töltenie. Budapesti munkatárs esetén limitált utazásra kell számítani.

- Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
- Marketing területen szerzett min. 5 év szakmai tapasztalat, mérhető, felmutatható eredményekkel;
- Online marketing ismeretek
- Szlovákiai, vagy csehországi piacismeret előnyt jelent
- Offline marketinges, különösen média, pr tapasztalat előnyt jelent
- Tárgyalóképes szlovák, cseh és magyar nyelvtudás

A dinamikus növekedés eredményeképpen a magyarországi cég 2014-ben elnyerte a csehországi és szlovákiai Allen Carr képviseletek üzemeltetésének jogát.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott
ID: 1980955  Dátum zverejnenia: 15.1.2015