Učtovník / účtovníčka

Sika Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Pri majeri 21, Bratislava
Termín nástupu
dohoda, ihneď
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Samostatný účtovník/účtovníčka.

• evidencia a účtovanie došlých faktúr
• nahrávanie dodávateľských faktúr do systému VIM, odoslanie na schválenie do 24 hodín od prijatia faktúry
• mesačná kontrola saldokonta dodávateľských faktúr, GR/IR
• príprava a účtovanie ID – náklady budúcich období, stravné lístky, mzdy, účtovanie licenčných poplatkov
• tvorba rezerv
• príprava a zadávanie úhrad do banky, účtovanie bankových výpisov
• spolupráca na uzávierkach, ekonomickom audite, inventúre a iné požiadavky nadriadeného

- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- prehodnocovanie miezd na ročnej báze
- Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa
- individuálne školenia
- firemné zamestnanecké podujatia
- dostupné parkovanie
- Doplnkové dôchodkové poistenie (DDS)
- Komplexná preventívna zdravotná prehliadka
- odmeny pri dosiahnutí pracovného výročia
- 1 deň dovolenky za kalendárny rok nad rámec zákona
- 1 Sick day
- občerstvenie v kuchynke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s prácou v systéme SAP výhodou
- samostatnosť
- precíznosť
- zodpovednosť

Sika s HQ vo Švajčiarsku je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na oblasť stavebnej chémie s vedúcou pozíciou vo vývoji a výrobe systémov a výrobkov pre lepenie, utesňovanie, tlmenie, zosilňovanie a ochranu v stavebníctve a priemysle motorových vozidiel. Sika má dcérske spoločnosti v 103 krajinách po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788092  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac