Front-end alebo Back-end C# developer, Bratislava & Žilina

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
up to 4 000 Eur, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je programovanie aj tvoje hobby, jednoznačne patríš do SIGP. Okrem toho, že sme špičkoví odborníci, sme aj super partia. Momentálne nás je viac ako 40 a pracujeme na 9 projektoch pre rôznych slovenských a zahraničných zákazníkov.

Aktuálne hľadáme nových Front-end a Back-end developerov na nový projekt v oblasti e-commerce. Ide o AGILNÝ vývoj v plnohodnotnom tíme s analytikom, architektom a developermi.

Tvoja zodpovednosť ako developer bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.

• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôzne projekty pre rôznych klientov
• Mladý kolektív
• Firemné akcie
• Žiadna byrokracia
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Pružná pracovná doba
• Takmer žiadna fluktuácia
• Stabilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Požadované znalosti na Front-end developera: MVC, JavaScript, jQuery, HTML, CSS
• Požadované znalosti na Back-end developera: C#, .NET, EF, MS SQL
• Výhodou sú znalosti technológií ako WCF, WPF, MD CRM, ReactJS, Angular, Typescript,
• Výhodou je znalosť TFS alebo GIT
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Repáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3050643  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: up to 4 000 Eur, v závislosti od skúseností