Front-end alebo Back-end .NET developer, Bratislava

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.04.2017, prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
up to 4 000 Eur, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je programovanie aj tvoje hobby, jednoznačne patríš do SIGP. Okrem toho, že sme špičkoví odborníci, sme aj super partia. Momentálne nás je 30 a pracujeme na 7 projektoch pre rôznych slovenských a zahraničných zákazníkov.

Aktuálne hľadáme nových kolegov na nový projekt v oblasti e-commerce. Ide o AGILNÝ vývoj v plnohodnotnom tíme s analytikom, architektom a developermi.

Tvoja zodpovednosť bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.

• Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
• Neformálne kreatívne pracovné prostredie
• Rôzne projekty pre rôznych klientov
• Mladý kolektív
• Firemné akcie
• Žiadna byrokracia
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Pružná pracovná doba
• Takmer žiadna fluktuácia
• Stabilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Front-end developer: ASP.NET MVC, JavaScript, jQuery, HTML, CSS, výhodou znalosť ReactJS, Angular, Typescript

Back-end developer: C#, .NET, WCF, EF, MS SQL, výhodou znalosť WPF, Winform

• Znalost Agilného vývoja
• Výhodou je znalosť TFS alebo GIT
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Repáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 2938360  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: up to 4 000 Eur, v závislosti od skúseností