Java Developer

CODERAMA s. r. o.

Za Plavárňou 3/8121, 010 08 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou. Podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SIGP, s r.o. hľadá do svojho tímuJAVA developera. Úspešní kandidáti sa budú spolupodieľať na návrhu a implementácii reálnych IT riešení (web/desktop aplikácie).

• Práca v dynamicky sa rozrastajúcej spoločnosti
• Práca s najnovšími technológiami
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Mladý kolektív
• Profesionálny rast
• Neformálne prostredie
• Teambuildingové akcie
• Možnosť home office po dohode
• Osobnostný rast, práca v senior tíme programátorov
• Firemný notebook
• Zľava v zubnej ambulancii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Dobré komunikačné znalosti
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

Technologické zručnosti:
• Java - všeobecne - praktické skúsenosti s vývojom J2EE aplikácií
• SQL
• XML a HTML
• Javascript
• JQuery
• Web service (REST), Spring framework, Hibernate, EJB
• GIT / SVN
• Maven

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1828690  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou. Podľa skúseností.