Asistent/ka marketingového oddelenia- 1000 euro

Signature Financial, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat 1000 euro + prémie + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia úloh zadaných manažérom
• Dohadovanie obchodných stretnutí
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Kompletná starostlivosť o existujúcich i nových zákazníkov prostredníctvom telefonického, emilového oslovovania, osobnej komunikácie
• Na pozíciu Asistent/ka marketingového oddelenia budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez aktívnu komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi a naďalej zabezpečovať ich vysokú spokojnosť.
• informovanie klientov o možnostiach investovania do cenných papierov a obchodovanie na burze
• zabezpečovanie plynulej spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• samostatné riešenie zverených úloh

· Atraktívne ohodnotenie = základný plat 1000 euro + prémie + bonusy
· Výborné možnosti osobného rozvoja a kariéry (s možnosťou urobiť si napríklad certifikát PFA)
· Stále hodiny práce od pondelku do piatku
· PRÁCA na pracovnú zmluvu
· Služobný telefón

Pokiaľ ste pozitívny, aktívny človek zameraný na úspech, radi Vás privítame v našom kolektívu. Pracovať budete v mladom a dynamickom kolektíve s priestorom pre kariérny a osobný rast
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

· Schopnosť pracovať v tíme
· Jednoduchosť v nadväzovaní kontaktov
· Samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť a pracovitosť
· Komunikatívnosť

Hlavným profilom našej spoločnosti sú marketingové služby. Propagujeme značku našich partnerov z rôznych odvetví. Napríklad zo sektoru financi ale tiež z iných sektorov. Naši zamestnanci pripravujú rôzne dokumenty, vizitky, štatistiky, tabuľky a grafy pre našich partnerov, ďalej pripravujeme aj projekty podľa zákaziek. Naši zamestnanci robia tiež prieskum trhu.

85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Novakova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2697139   Dátum zverejnenia: 5.12.2016