Telemarketingový pracovník- základný plat 1000 euro

Signature Financial, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat 1000 euro + prémie + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• AKTÍVNE telefonické oslovovanie potenciálnych klientov
• kompletná starostlivosť o existujúcich i nových zákazníkov prostredníctvom telefonického, emailového oslovovania, osobnej komunikácie
• informovanie klientov o možnostiach investovania do cenných papierov a obchodovanie na burze
• realizácia úloh zadaných manažérom
• dohadovanie obchodných stretnutí
• zabezpečovanie plynulej spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• samostatné riešenie zverených úloh
• telefonické oslovovanie potenciálnych klientov
• na tejto pozícii budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez aktívnu komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi a naďalej zabezpečovať ich vysokú spokojnosť.

· Atraktívne ohodnotenie = základný plat 1000 euro + prémie + bonusy
· Výborné možnosti osobného rozvoja a kariéry (s možnosťou urobiť si napríklad certifikát PFA)
· Stále hodiny práce od pondelku do piatku
· PRÁCA na pracovnú zmluvu
· Služobný telefón

Pokiaľ ste pozitívny, aktívny človek zameraný na úspech, radi Vás privítame v našom kolektívu. Pracovať budete v mladom a dynamickom kolektíve s priestorom pre kariérny a osobný rast
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

· Schopnosť pracovať v tíme
· Jednoduchosť v nadväzovaní kontaktov
· Samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť a pracovitosť
· Komunikatívnosť

Hlavným profilom našej spoločnosti sú marketingové a finančné služby. Klienti získavajú prostredníctvom našich partnerov prístup k širokej škále produktov obchodovaných na najväčších finančných trhoch sveta. Signature Financial je lídrom v oblasti prieskumu trhu a marketingového poradenstva na Slovensku. Svojim klientom poskytujeme služby a produkty s pridanou hodnotou. Tvorba marketingovej stratégie firmy je v súčasnosti považovaná za jednu z najvýznamnejších vecí, ktoré slúžia k udržaniu akcelerácie biznisu a rastu firmy. Naše portfólio poskytuje klientom vždy individuálne riešenie na mieru podľa ich aktuálnych potrieb a predstáv. Naše jedinečné know–how a ľudský prístup zaručujú dlhodobú spoluprácu a spokojnosť našich klientov a obchodníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2697139  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 1000 euro + prémie + bonusy