Telemarketingový pracovník - nástupný plat 1 000€

Signature Financial, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 24, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Realizácia úloh pridelených manažérom v rámci obchodných cieľov a plánov predaja
· Budovanie dlhotrvajúcich vzťahov s klientmi
· Vytváranie pozitívneho vnímania firmy
· Príprava vzdelávacích materiálov
· Dohadovanie obchodných stretnutí

· Atraktívne ohodnotenie = fixný základ 1000 euro+ prémie + bonusy
· Výborné možnosti osobného rozvoju a kariéry
· Školenia s medzinárodnými špecialistami
· Stále hodiny práce od pondelku do piatku
· PRÁCA na pracovnú zmluvu
· Služobný telefón

Si osoba, ktorá je nastavená na získanie úspechu, zodpovedná, presná a chceš získať nové vedomostí? Hľadáš zaujímavú sféru plnú výziev, ale zároveň poskytujúcu veľké možnosti?
Daj si možnosť. Pridaj sa k tímu osôb zarábajúcich na medzinárodných finančných trhoch!!!

Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na na emailovú adresu: [email protected]

Nedostatok skúseností nie je pre nás problém. Pre všetkých, ktorí majú záujem organizujeme bezplatné školenia s prednášajúcimi s medzinárodnými skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

· Schopnosť pracovať v tíme
· Jednoduchosť v nadväzovaní kontaktov
· Samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť a pracovitosť
· Komunikatívnosť

Hlavným profilom našej spoločnosti sú marketingové a finančné služby. Klienti získavajú prostredníctvom našich partnerov prístup k širokej škále produktov obchodovaných na najväčších finančných trhoch sveta. Signature Financial je lídrom v oblasti prieskumu trhu a marketingového poradenstva na Slovensku. Svojim klientom poskytujeme služby a produkty s pridanou hodnotou. Tvorba marketingovej stratégie firmy je v súčasnosti považovaná za jednu z najvýznamnejších vecí, ktoré slúžia k udržaniu akcelerácie biznisu a rastu firmy. Naše portfólio poskytuje klientom vždy individuálne riešenie na mieru podľa ich aktuálnych potrieb a predstáv. Naše jedinečné know–how a ľudský prístup zaručujú dlhodobú spoluprácu a spokojnosť našich klientov a obchodníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2506800  Dátum zverejnenia: 19.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000€ + bonusy