Asistent/ka na oddelenie predaj - nástupný plat 1000€

Signature Financial, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 24 (Aupark Tower), Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia úloh zadaných manažérom
• Dohadovanie obchodných stretnutí
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Kompletná starostlivosť o existujúcich i nových zákazníkov prostredníctvom telefonického, emailového oslovovania, osobnej komunikácie
• Udržiavať a budovať dobré vzťahy s klientami a vytvárať pozitívne vnímanie firmy

• ∙ Prácu v medzinárodnej firme
• ∙ Budete mať možnosť ovplyvniť výšku svojej mzdy ( základný plat + prémie)
• ∙ Možnosť osobného rastu
• ∙ Možnosť účasti na školeniach s medzinárodnými odborníkmi
• ∙ Stály pracovný čas od pondelka do piatku

Baví Vás komunikácia s ľuďmi? Ste aktívna, výrečná, presvedčivá osoba? Práca v obchode Vám nie je cudzia? Pracovať v Aupark Tower v Bratislave je pre Vás lákavé? Rád / a aktívne ovplyvníte svoje výsledky a tým aj výsledky celej firmy ?

Ak áno, ste to práve Vy, koho hľadáme do nášho rozrastajúceho sa tímu!
Pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Záujem o rozvoj vo finančnej oblasti
Dobrá organizácia práce, kreatívnosť, samostatnosť
Skúsenosti s predajom, telemarketingom alebo náborom sú vítané
Ambiciózna osoba, ktorá sa nebojí výziev a má schopnosť pracovať pod tlakom
Skúsenosti v oblasti ekonómie a finančných služieb sú ďalšou výhodou

Hlavným profilom našej spoločnosti sú marketingové a finančné služby. Klienti získavajú prostredníctvom našich partnerov prístup k širokej škále produktov obchodovaných na najväčších finančných trhoch sveta. Signature Financial je lídrom v oblasti prieskumu trhu a marketingového poradenstva na Slovensku. Svojim klientom poskytujeme služby a produkty s pridanou hodnotou. Tvorba marketingovej stratégie firmy je v súčasnosti považovaná za jednu z najvýznamnejších vecí, ktoré slúžia k udržaniu akcelerácie biznisu a rastu firmy. Naše portfólio poskytuje klientom vždy individuálne riešenie na mieru podľa ich aktuálnych potrieb a predstáv. Naše jedinečné know–how a ľudský prístup zaručujú dlhodobú spoluprácu a spokojnosť našich klientov a obchodníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2442312  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000€