Asistent manažéra

Signature Financial, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700€ - 1 000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Realizácia úloh zadaných manažérom
· Dohadovanie obchodných stretnutí
· Reportovanie výsledkov práce manažérovi
· Vytváranie pozitívneho vnímania firmy

· Prácu v medzinárodnej firme
· Atraktívne ohodnotenie = základný plat+ prémie + bonusy
· Rozvoj v rýchlo sa rozvíjajúcej, dynamickej oblasti
· Výborné možnosti osobného rozvoju a kariéry
· Možnosť účasti na školeniach s medzinárodnými odborníkmi
· Stály pracovný čas od pondelku do piatku

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na na emailovú adresu: [email protected]

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti job solutions s.r.o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

· Zodpovednosť, samostatnosť, dôkladnosť, dobrá organizácia práce
· Schopnosť kreatívne myslieť
· Schopnosť pracovať v tíme
· Komunikatívnosť
· Záujem o rozvoj vo finančnej oblasti

Hlavným profilom našej spoločnosti sú marketingové a finančné služby. Klienti získavajú prostredníctvom našich partnerov prístup k širokej škále produktov obchodovaných na najväčších finančných trhoch sveta. Signature Financial je lídrom v oblasti prieskumu trhu a marketingového poradenstva na Slovensku. Svojim klientom poskytujeme služby a produkty s pridanou hodnotou. Tvorba marketingovej stratégie firmy je v súčasnosti považovaná za jednu z najvýznamnejších vecí, ktoré slúžia k udržaniu akcelerácie biznisu a rastu firmy. Naše portfólio poskytuje klientom vždy individuálne riešenie na mieru podľa ich aktuálnych potrieb a predstáv. Naše jedinečné know–how a ľudský prístup zaručujú dlhodobú spoluprácu a spokojnosť našich klientov a obchodníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2403957  Dátum zverejnenia: 24.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ - 1 000€