Obchodný manažér EZS a KS

SIGNAL CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základ + provízna odmena závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je vhodná pre skúseného, technicky zdatného obchodníka, s cieľom uspieť.
Náplňou Vašej práce je:
- získavanie nových zákazníkov pre dodávku, montáž a servis elektrických zabezpečovacích (EZS) a kamerových systémov (KS)
- starostlivosť o existujúcich dlhoročných zákazníkov
- uzatváranie objednávok a zmlúv
- realizácia obchodných prípadov podľa technických požiadaviek zákazníkov
- dosahovanie predajných výsledkov

- rozvoj Vašich odborných zručností v technike a elektrotechnike
- štandardné pracovné nástroje - služobné auto, MT, notebook
- kvalitné profesionálne školenia, zapracovanie - adaptačný proces
- firemné prostredie odmeňujúce výkony, poskytujúce plnú podporu
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s dlhoročne stabilnou pozíciou na trhu

Hľadáme kandidáta, ktorý už v minulosti dosiahol dobré výsledky na pozícii OM a vie sa nimi preukázať, má chuť iniciatívne sa podieľať na rozvoji firmy, a tak prispievať k jej rastu, dokáže si budovať a udržiavať dobré vzťahy s obchodnými partnermi.

Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca a vynikajúce výsledky. Odmenou Vám bude možnosť ďalšieho odborného rastu, byť platným členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou ďalšieho rozvoja Vašich zručností.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis.
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SIGNAL CENTRUM s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, elektrotechnické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- základné znalosti elektrotechniky - požadované
- preukázateľne dosiahnuté výsledky (REFERENCIE) v minulosti podmienkou
- preukázateľné obchodné úspechy
- maximálna ochota tvrdo pracovať
- vytrvalosť, sebadisciplína a schopnosť prekonávať prekážky

SIGNAL CENTRUM s.r.o. - firma zaoberajúca sa dodávkami, montážami, servisom zabezpečovacích a kamerových systémov, vrátane pultov centralizovanej ochrany;

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1839571  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ + provízna odmena závislá od výkonu