Pracovník pro uvádění strojů do provozu

Siempelkamp CZ, s.r.o.

Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovenská republika, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma Siempelkamp CZ s.r.o. hledá pro svůj závod v Blatnici pod Svatým Antonínkem
Pracovníky pro uvádění strojů do provozu.

Vaše úkoly a potřeby:
- testování strojů a řídícího systému PLC/HMI
- uvádění strojů a linek do provozu (ve výrobním závodě, později i ve světě)
- ochota dalšího vzdělávání
- ochota cestovat

Vaše kvalifikace:
- SŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektrotechnika, automatizační technika
- zkušenosti s PLC (SPS) Siemens nebo Rockwell
- zkušenosti s HMI vizualizačními programy Wonderware InTouch nebo Factory Talk View
- částečná znalost anglického jazyka

Co nabízíme:
- perspektivní zaměstnání s jistotou práce v zahraniční firmě
- odpovídající finanční ohodnocení
- notebook
- zdarma odborná školení a výuka jazyka
- příjemné prostřední v dobrém kolektivu
- další sociální výhody

Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail . Vybrané uchazeče budeme kontaktovat nejpozději do 14 dní od přijetí životopisu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1835869  Dátum zverejnenia: 15.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.