Specialista nákupu přímého materiálu s NJ a AJ - Ostrava

Siemens s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete rozvíjet svou kariéru?

Rádi komunikujete v cizím jazyce?

Pracujete rádi s počítačem a dobře ovládáte MS Office?

Stali byste se rádi součástí mezinárodní společnosti?

Jsme tým, který se věnuje nákupu přímého materiálu a služeb pro Siemens závody a pobočky z Německa a Rakouska. Zpracováváme nákupní požadavky, poptáváme zboží a vytváříme objednávky pro dodavatele. Kvůli tomu denně mluvíme s našimi kolegy a dodavateli, převážně německy a anglicky.

V současné době hledáme kandidáta na pozici Specialista nákupu přímého materiálu s němčinou a angličtinou.

Budete se věnovat především

•zpracovávání interních požadavků v SAPu
•Material Master Data Managementu přímého materiálu
•poptávání a vyjednání nových cen, množstevních slev a platebních podmínek u dodavatelů
•kompletaci veškerých dokumentů k materiálu
•komunikaci v cizích jazycích na denní bázi
•úzké spolupráce s interními zákazníky s cílem zajistit vysokou úroveň zákaznické péče
•spolupráci při zavádění a dohled nad dodržováním globálně definovaných metod a systémů
•reportingu

Měl/a byste mít

•SŠ/VŠ vzdělání
•plynulou znalost němčiny a komunikativní znalost angličtiny
•zkušenosti s prací v nákupu alespoň 2 roky (zkušenost s nákupem v Německu výhodou)
•zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli po telefonu
•dobrou znalost práce s MS Office (hlavně Excel)
•znalost SAP vítána
•velmi dobré komunikační schopnosti
•proaktivitu, přesnost, spolehlivost a pečlivost
•časovou flexibilitu a týmového ducha

Těšit se můžete na

•zázemí mezinárodního koncernu Siemens
•místo výkonu práce: Ostrava nebo Praha
•práci na plný úvazek na dobu neurčitou
•příležitost k seberealizaci
•možnost profesního a osobního růstu v rámci společnosti
•systém firemního vzdělávání a školení
•odpovídající finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, dny volna navíc tzv. "bridge days", pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, dotovaná karta Multisport, příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, jazykovou výuku, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci, pružnou pracovní dobu, odměny při pracovních a životních jubileích a další)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3129159  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.