Komerční řízení projektů v obchodní fázi - Brno

Siemens s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme tým specialistů podporujících prodej nových parních turbín z komerčního hlediska. Naší misí je zajistit naplnění požadavků zákazníka a zároveň mít pod kontrolou komerční rizika vyplývající z obchodního případu. Naším polem působnosti je trh střední a východní Evropy, zejména Polsko, Rusko, Turecko či Izrael. Každý náš projekt je unikátní, jeho hodnota je v milionech Euro a práce na něm trvá několik měsíců.

Pojďte k nám a staňte se členem týmu expertů na komerční řízení prodeje nových parních turbín.

Budete se věnovat především

  • koordinaci a zajištění úplnosti komerční části nabídek
  • analýze požadavků zákazníka v komerční oblasti
  • vyhodnocování a řízení rizik a příležitostí vyplývajících z návrhů smluv, daňových zákonů, pojištění, platebních podmínek apod.
  • negociaci smluv se zákazníkem
  • úzké spolupráci s obchodníky, kteří získávají a vedou jednotlivé obchodní případy
  • prezentaci rizik projektů a komunikaci s globálním sales managementem

Těšit se můžete zejména na

  • odpovědnou a různorodou práci v mezinárodním prostředí
  • obchodní jednání u zahraničních zákazníků
  • využití cizích jazyků na denní bázi
  • získání širokého rozhledu v oblasti smluvních podmínek, pojištění, platebních podmínek, daní apod.

Měl/a byste mít

  • pokročilou znalost angličtiny, ruština výhodou
  • zkušenosti s obchodním jednáním
  • minimálně základní znalosti z oblasti daní, pojištění, platebních a dalších smluvních podmínek
  • analytické dovednosti a pečlivost
  • dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • ochotu přijmout odpovědnost za vlastní rozhodnutí a práci
  • ochotu cestovat
  • zkušenosti z projektově orientované společnosti vítány
  • vysokoškolské vzdělání výhodou

Dále Vám nabízíme

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • flexibilní pracovní dobu
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)
Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2621476  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.