SAP programátor/vývojář/specialista-Frenštát p.R. a Ostrava

Siemens s.r.o.

Frenštát pod Radhoštěm, Ostrava, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nově budované kompetenční centrum SAP pro Evropu hledáme vhodné kandidáty na pozice Programátor, vývojář a specialista SAP v lokalitách Frenštát p. R. a Ostrava.

Náplň práce

  • konzultace / analýza požadavků
  • tvorba a testování programů v prostředí SAP
  • nastavení a údržba systému
  • dokumentace řešení
  • komunikace v mezinárodním týmu
  • vše v rámci jednoho z uvedených modulů CO, SD, PP, MM, WM, EWM, QM, PM
  • po zaučení bude pracovní poměr prodloužen na dobu neurčitou - nejde o projekt

Očekáváme

  • VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí
  • dobrou znalost NJ nebo AJ slovem i písmem a ochotu dále se v nich rozvíjet
  • znalosti programovacích technik a práci s relačními databázemi
  • zkušenosti se systémem SAP R/3
  • znalosti programování v ABAP IV
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B

Nabízíme

  • sílu a zázemí společnosti Siemens
  • podíl na vývoji a správě centrálních SAP systémů společnosti Siemens
  • specializaci ve vybranému modulu SAP
  • vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • možnost využití cizích jazyků na denní bázi
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další)
  • práci v otevřeném kolektivu
  • zaškolení včetně možnosti krátkodobé stáže v zahraničí
  • osobní rozvojové programy (expertní a manažerské)

CV zasílejte v českém a rovněž anglickém jazyce.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2160248  Dátum zverejnenia: 28.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.