Vedoucí konstrukce - Drásov (Brno-venkov)

Siemens s.r.o.

Místo práce
Drásov, Slovenská republika, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V naší společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. nabízíme volné pracovní místo Vedoucí konstrukce.

Náplň práce

  • řízení týmu cca 20 konstruktérů
  • řízení dokumentace zákaznických projektů
  • příprava rozpočtu a investic oddělení konstrukce
  • zodpovědnost za plnění KPI cílů (dodání konstrukční dokumentace v termínu, kvalita/chybovost dokumentace, realizace zlepšovacích návrhů, zvyšování produktivity, zvyšování standardizace dokumentace)
  • zlepšování výsledků 5S v konstrukci
  • zlepšování procesů v rámci oddělení konstrukce
  • rozvoj oddělení a zaměstnanců

Očekáváme

  • VŠ vzdělání v oboru strojním, elektro nebo managementu
  • aktivní znalost AJ nebo NJ (znalost obou jazyků výhodou)
  • zkušenosti s řízením týmu min. 10 lidí po dobu min. 3 let
  • praxi ve strojírenském výrobním podniku, ideálně malosériové výroby min. 5 let
  • znalost problematiky konstruování
  • řídicí a organizační schopnosti, zodpovědnost a rozhodnost, ochotu se vzdělávat a rozvíjet sebe a svůj tým, upřímnost, schopnost efektivní a transparentní komunikace a konstruktivního řešení konfliktu, důslednost, spolehlivost, přesvědčivý projev, pozitivní přístup k řešení problémů, proaktivní přístup ke změnám

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • odborné a jazykové vzdělávání a osobní rozvoj
  • prostor pro růst a seberealizaci
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost získání znalostí a zkušeností v rámci mezinárodní spolupráce s dceřinými závody Siemens
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, Cafeteria systém, příspěvek na penzijní pojištění a stravování, akciové programy, odměny při pracovních a životních událostech a další)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2091695  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.