Java vývojár pre tooling, diagnostiku a automatizované testovanie v oblasti železničných riadiacich systémov

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
podľa dohody
plný úväzok
Platové ohodnotenie
dohodou

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Inžinierske centrum spoločnosti Siemens v Žiline sa podieľa na medzinárodných projektoch v oblasti železničnej dopravy. Do nášho tímu v Žiline hľadáme, okrem iných, aj pracovníkov na pozíciu SW vývojár.

V inžinierskom centre pre automatizáciu železničnej dopravy pracuje viac ako 270 zamestnancov, z toho na rôznych etablovaných projektoch v oblasti vývoja SW produktov spolu 20 vývojárov.

Obsadzovaná pozície:
Tím, do ktorého momentálne hľadáme vývojárov, pracuje prevažne na projektoch pre švajčiarskych zákazníkov. Vývojári pracujú v agilnom prostredí a vždy sa snažíme, aby boli vzájomne zastupiteľní .

Tím sa zaoberá hlavne troma veľkými vývojárskymi témami:

• Tooling – nástroje slúžiace na projektovanie, návrh a správu zabezpečovacích systémov v železničnej doprave.

Technológie: Java, Eclipse RCP, Hibernate, Ingres, Postgres;

• Diagnostika – riešenia pre diagnostiku a následnú údržbu systémov v železničnej doprave.

Technológie: C, C++, C#, HTML, JavaScipt, PHP;

• Automatizované testovanie - riešenia pre automatizované testovanie vyššie uvedených nástrojov a riešení v železničnej doprave.

Technológie: Jubula, Robot, AutoIt;

Pre ďalšie informácie navštívte: https://www.siemens.com/sk/sk/home/company/innovation0/corporate-technology.html

CV prosíme zaslať aj anglickej verzii.

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
IT zameranie

Jazykové požiadavky
Nemecký alebo anglický jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Odborné predpoklady
• minimálne 1 rok skúseností s vývojom v C++, C# alebo Java pod MS Windows
• skúsenosti s SQL, Oracle
• znalosť PHP, JavaScript, Linux výhodou

Osobnostné predpoklady
Spoľahlivosť, systematickosť, analytické a technické myslenie, stabilita, lojalita, iniciatívnosť, komunikatívnosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí.

Čo ponúkame

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)
ID: 2532843  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou