siemens.com
Práca a Kariéra
Ponuka práce koncernu Siemens na Slovensku

Servisný technik riadiacich systémov SINUMERIK

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

O nás

SIPRIN , s.r.o.
Spoločnosť SIPRIN zabezpečuje komplexné služby v oblasti priemyselnej automatizácie a technologickej údržby.Naše oddelenia zabezpečujú tvorbu riešení a poradenstva v oblasti priemyselnej automatizácie, softvérový a hardvérový inžiniering ( programovanie riadiacich systémov PLC, HMI,SCADA, DCS a ďalších), tvorbu projektov (ASRTP, MaR a Elektro) až po outsourcing komplexnej starostlivosi o výrobné zariadenia a o montážne linky priemyselných podnikov.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Koho hľadáme

PC znalosti - programátor:
Simatic Step7, WinCC, TIA Portál
Základy CNC techniky (SINUMERIK)

- Inštalácia a oživenie nových zariadení
- Preventívny a korektívny servis zariadení na mieste inštalácie
- Testovanie, diagnostika porúch a ich odstránenie
- Práca v technickej kancelárii
- Servisná pohotovosť 24/7
- Komunikácia so zákazníkom

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Čo očakávame

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
VŠ alebo SŠ so zameraním na elektrotechniku, ideálne automatizácia

Jazykové požiadavky
Nemecký jazyk výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

- Výborné komunikačné zručnosti
- Otvorená a priama osobnosť
- Samostatnosť a svedomitosť
- Ochota prijímať výzvy a ďalej sa vzdelávať
- Vodičský preukaz B

Nice to have
- Vyhláška §21 a viac

Čo ponúkame

• Zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie
• Odborný rast
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, doplnkové dôchodkové sporenie)
• Program pre zdravie (finančný príspevok na regeneráciu pracovnej sily, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Možnosť pracovať na projektoch na Slovensku aj v zahraničí

Kontakt

Pre online registráciu do databázy Siemens vyplňte formulár.

Siemens s.r.o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava
www.siprin.sk

  návrat na zoznam pozícií
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2697895   Dátum zverejnenia: 25.11.2016