siemens.com
Práca a Kariéra
Ponuka práce koncernu Siemens na Slovensku

Back office Sales Support pre oblasť Healthcare

  • Miesto práce: Westend Business Park, Lamačská cesta 3/A, P.O.BOX 60, 841 04 Bratislava 4
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

O nás

Siemens Healthcare s.r.o.
Siemens Healthcare je poskytovateľom medicínskych riešení so špičkovými kompetenciami a s inovačnou silou v oblasti diagnostických a terapeutických technológií, vrátane informačných technológií a systémovej integrácie.Vďaka akvizíciám v segmente laboratórnej diagnostiky sme sa stali prvou skutočne diagnostickou spoločnosťou na svete, ktorá ponúka zobrazovacie technológie a laboratórnu diagnostiku, terapiu, zdravotnícke IT riešenia doplnené poradenstvom a servisnou podporou. Siemens Healthcare dodáva komplexnú škálu riešení – od prevencie a včasného odhalenia choroby až po jej diagnostiku, liečbu a starostlivosť o pacienta.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Koho hľadáme

Hľadáme nového kolegu , ktorého náplňou práce bude:
- back-office podpora obchodníkov v akvizičných procesoch
- vypracovávanie / spolupráca na technickej a komerčnej časti ponúk, úpravy na požiadavky zákazníka
- príprava a kompletizácia podkladov do verejných obstarávaní
- vedenie a aktualizácia zákazníckej CRM databázy
- telefonická / písomná komunikácia so zákazníkmi

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Čo očakávame

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
právo / ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
0

- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový duch, proaktívny prístup, loajálnosť k firme, vysoké pracovné nasadenie

- vodičský preukaz skupiny B
- vedomosti a záujem o oblasť verejného obstarávania
- prax v oblasti customer / sales support výhodou

Čo ponúkame

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca

Kontakt

Pre online registráciu do databázy Siemens vyplňte formulár.

Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

  návrat na zoznam pozícií
ID: 2680882   Dátum zverejnenia: 10.10.2016