siemens.com
Práca a Kariéra
Ponuka práce koncernu Siemens na Slovensku

Analytik funkčnej a technickej bezpečnosti železničných systémov / Safety Manager (RAMS)

  • Miesto práce: Žilina
  • Termín nástupu: podľa dohody, s možnosťou nástupu ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

O nás

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Koho hľadáme

Spoločnosť Siemens hľadá v Žiline pracovníkov na pozíciu analytik funkčnej a technickej bezpečnosti v oblasti automatizovaných železničných zabezpečovacích a riadiacich systémov do rozširujúceho sa inžinierskeho centra.

Inžinierske centrum je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu s celosvetovou pôsobnosťou.

Náplňou práce je :
1.analýza bezpečnostných rizík automatizovaných zabezpečovacích a riadiacich systémov a technických riešení (elektronické stavadlové systémy, vlakové zabezpečovacie a riadiace jednotky) v oblasti železničnej dopravy,
2.aplikácia bezpečnostných noriem a procesov,
3.kvalitatívna a kvantitatívna analýza bezpečnosti a rizík a rizikových udalostí.

Nosnou témou pracovnej pozície je oblasť RAMS (reliability, availability, maintainability, safety) a jej aplikácia v železničnej doprave.

Všetkým novoprijatým pracovníkom bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

Pre ďalšie informácie navštívte krátke video z nášho pracoviska: https://www.youtube.com/watch?v=RkwUftH3dIg

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Čo očakávame

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické, elektrotechnické, strojárske, IT, matematické

Jazykové požiadavky
Anglický jazyk – pokročilý
Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Počet rokov praxe
0

Spoľahlivosť, systematickosť, samostatnosť, flexibilita, analytické a technické myslenie, schopnosť hľadať chyby a porovnávať ich s požiadavkami, iniciatívnosť, komunikatívnosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí.

Nice to have
Vaš životopis prosím zašlite aj v anglickej alebo v nemeckej verzii.

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Čo ponúkame

• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Kontakt

Pre online registráciu do databázy Siemens vyplňte formulár.

Siemens s.r.o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

  návrat na zoznam pozícií
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2648763   Dátum zverejnenia: 11.11.2016