Softvérový architekt - junior/senior

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
plný úväzok

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Hľadáme skúseného pracovníka pre vývoj SW do tímu, ktorý je zodpovedný za vývoj softvéru pre high-tech medicínske prístroje . Nový člen tímu sa bude podieľať na analýze, návrhu a implementácii nových požiadaviek, ako aj na vývoji zmien.

S využitím najmodernejších IT pracujeme na vývoji špičkových, rádio-diagnostických zariadení, ako sú napr. ultrazvukové prístroje, počítačové tomografy, X-ray zariadenia, akcelerátory pre radiačnú terapiu a pod. Svojou prácou pomáhame chrániť zdravie a životy ľudí.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
Počet rokov praxe
5

Požadujeme:
•• Viacročnú prax v oblasti objektovo orientovanej analýzy a návrhu
•• Skúsenosti s návrhom a implementáciou riešení
•• Skúsenosti s programovaním C++, C#
•• Veľmi dobrá znalosť Microsoft .NET technológií
•• Veľmi dobrá znalosť UML
•• Znalosti metodiky SW vývoja, návrhu a dizajne SW aplikácii
•• Aktívna znalosť anglického jazyka
•• Znalosti distribuovaných a integračných riešení výhodou
•• Skúsenosti s veľkými projektami v oblasti návrhu architektúry
•• Silné koncepčné a strategické a analytické myslenie
•• Schopnosť pracovať v tíme

Z časových dôvodov odpovieme iba kandidátom, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu!

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Čo ponúkame

práca v medzinárodnom prostredí koncernu Siemens
odborný a personálny rozvoj
práca s najnovšími technológiami
výhodné pracovné a platové podmienky
bohatý sociálny program
ID: 1906131  Dátum zverejnenia: 21.10.2014