Senior SW developer C# .NET for healthcare projects

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou, s možnosťou nástupu ihneď
plný úväzok

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Hľadáme skúseného pracovníka pre vývoj SW do tímu, ktorý je zodpovedný za vývoj softvéru pre high-tech medicínske prístroje . Nový člen tímu sa bude podieľať na analýze, návrhu a implementácii nových požiadaviek, ako aj na vývoji zmien.

S využitím najmodernejších IT pracujeme na vývoji špičkových, rádio-diagnostických zariadení, ako sú napr. ultrazvukové prístroje, počítačové tomografy, X-ray zariadenia, akcelerátory pre radiačnú terapiu a pod. Svojou prácou pomáhame chrániť zdravie a životy ľudí.

Viac o našich projektoch: http://www.healthcare.siemens.com/medical-imaging

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
XML - Pokročilý
Počet rokov praxe
2

Požadujeme:
2 roky programovanie v C#
skúsenosť so SCRUMom výhodou

Osobnostné požiadavky:
tímovosť, analytické myslenie, precíznosť, stabilita, lojálnosť

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Čo ponúkame

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)
ID: 1904283  Dátum zverejnenia: 10.6.2015