Programovanie ABAP – IT vývojár

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Koncern Siemens patrí vo svete medzi najväčších dodávateľov komplexných riešení v oblasti medicínskych informačných systémov. Na Slovensku sa už od roku 1999 rozvíja kompetencia pre tvorbu klinických informačných systémov, pričom našich viac ako 100 IT odborníkov pracuje na vývoji najmodernejších medicínskych softvérových produktov.

V súčasnosti plánujeme rozšíriť aktivity v oblasti nemocničných informačných systémov. V rámci rozširovania tímu pre vývoj produktov a profesionálne služby, hľadáme viacero vhodných kandidátov pre programovanie v ABAP, ktorí majú chuť sa učiť a pracovať v špičkovom, dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické, prírodovedné príp. ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Prax v ABAP programovaní požadovaná, no pozícia je vhodná aj pre absolventov univerzít so SAP-ABAP znalosťami a skúsenosťami.

Technické znalosti:
SAP-programovanie ABAP, ďalšie programovacie jazyky ako C++, VBasic silne vítané

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk, nemecký jazyk je vítaný

Osobnostné predpoklady:
Spoľahlivosť, systematickosť, stabilita, lojalita, iniciatívnosť, komunikatívnosť, tímovosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí

Z časových dôvodov odpovieme iba kandidátom, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu!

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Čo ponúkame

práca v medzinárodnom prostredí koncernu Siemens
odborný a personálny rozvoj
práca s najnovšími technológiami
výhodné pracovné a platové podmienky
bohatý sociálny program
ID: 1889648  Dátum zverejnenia: 6.10.2014