SW-vývojár pre automatizáciu testov v oblasti železničnej zabezpečovacej techniky

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
podľa dohody, január 2015
plný úväzok
Platové ohodnotenie
dohodou

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Spoločnosť Siemens hľadá v Žiline pracovníkov na pozíciu vývojára pre automatizáciu testov pre OCS - Operations control systems - ILTIS.

Náplňou práce je automatizácia testov pre novo-vyvíjané funkcie operačného a kontrolného systému ILTIS (OCS - Operations control systems).

Aby bolo možné zvládnuť stúpajúce dopravné toky v železničnej doprave, OSC systémy ponúkajú inteligentné riadenie prevádzky. Tieto systémy zjednodušujú operácie, zlepšujú využitie existujúcich dopravných kapacít, umožňujú plné využitie všetkých rezerv a tiež zabezpečujú vysokú úroveň účinnosti a vysokú kvalitu železničnej dopravy a to aj vo výnimočných situáciách.

Inžinierske centrum v Žiline je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu a projekciu železničných zabezpečovacích systémov s celosvetovou pôsobnosťou.

Navštívte krátke video z našej prezentácie na Dňoch príležitostí na Žilinskej univerzite: http://youtu.be/d__zL4IQB7w

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
IT,technické,elektrotechnické,strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk – komunikatívna úroveň
Anglický jazyk – na úrovni porozumenia hovorenému slovu a písanému textu

Skúsenosti:
JAVA
znalosť skriptovania
RCP
Eclipse
skúsenosti s testovaním, so spúšťaním a vyhodnocovaním testov

Osobnostné predpoklady:
Spoľahlivosť, systematickosť, analytické a technické myslenie, stabilita, lojalita, iniciatívnosť, komunikatívnosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí.

Z časových dôvodov odpovieme iba kandidátom, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu!

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Čo ponúkame

práca v medzinárodnom prostredí koncernu Siemens
odborný a personálny rozvoj
práca s najnovšími technológiami
výhodné pracovné a platové podmienky
bohatý sociálny program
jazykové vzdelávanie v rámci pracovného času
ID: 1887962  Dátum zverejnenia: 1.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou