Technik - programátor SCADA systémov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
plný úväzok
Platové ohodnotenie
dohodou

O nás

SIPRIN
Spoločnosť Siprin bola založená v marci 1999. Medzi jej hlavné činnosti patrí poradenstvo a tvorba riešení v oblasti priemyselnej automatizácie či technická údržba výrobných liniek a zariadení priemyselných podnikov.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

• analýza zadania, návrh riešenia v oblasti SCADA systémov a ich integrácie s nadstavbovými systémami (MIS, MES, ERP)
• programovanie aplikačného a programového vybavenia (APV) v SCADA systéme WinCC a/alebo WinCC OA
• vykonávanie interných testov APV
• inštalácia a uvádzanie APV do prevádzky u zákazníka
• záručný a mimozáručný servis APV
• podpora akvizičných činností

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
riadiace systémy, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

Ideálny kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
Odborné:
• VŠ vzdelanie:
- buď elektrotechnického alebo iného technického odboru so zameraním na priemyselnú automatizáciu
- alebo z oblasti IT technológií
• skúsenosti s programovaním SCADA systémov
• skúsenosti s programovaním SW aplikácii alebo scriptov v jazyku „C“, „Visual Basic“ a p.
• skúsenosti s prácou s relačnými databázami
• skúsenosti s parametrizáciou aktívnych sieťových prvkov (LAN/WAN)
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Osobnostné:
- aktívny, zodpovedný, tímový prístup k práci, ochota cestovať

ID: 1247582  Dátum zverejnenia: 15.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou