Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

siemens.com
Práca a kariéra
Ponuka práce koncernu Siemens na Slovensku

Sales Manager & Service Specialist pre oblasť jadrovej energetiky

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zabezpečovanie predaja produktov a projektových riešení pre oblasť riadiacich systémov jadrových elektrární
- vypracovávanie prezentácii, samostatné spracovanie obchodnej časti ponúk, spolupráca na spracovaní technickej časti ponúk
- konzultovanie obchodných a technických náležitostí ponúk a zmlúv so zákazníkom
- sledovanie a vyhodnocovanie realizácie príslušných dodávok, dohľad nad realizáciou projektov
- zabezpečovanie servisných zásahov priamo u zákazníka
- riadenie vzťahu so zákazníkmi
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
asap
Iné výhody
- možnosť profesijného rastu
- možnosť ďalšieho odborného i jazykového vzdelávania
- zaujímavý sociálny program
- zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá je súčasťou nadnárodného koncernu
Ak máte záujem o túto pozíciu, prihláste sa pomocou online formulára.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
elektrotechnika a energetika
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
- prax min. 3 roky v energetike v oblasti obchodu, resp. projektového riadenia, či technike
- obchodnícke zručnosti
- znalosť anglického jazyka je nevyhnutnou podmienkou, znalosť nemeckého jazyka výhodou
- technická orientácia v problematike
- vodičský preukaz sk. B
- časté pracovné cesty na území SR
Kontakt
Siemens s.r.o.
Lamačská cesta 3/A Zobraziť na mape
841 04 Bratislava

Kontaktná osoba: - Personálny útvar Siemens s.r.o.
E-mail: poslať životopis
www adresa: http://www.siemens.sk

  návrat na zoznam pozícií

ID: 1192360   Dátum zverejnenia: 15.6.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Siemens Slovensko
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Siemens Slovensko