Inžinier/projektant

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.

Miesto práce
Prievozská 4D, blok E, 821 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie v segmentoch office / retail_mall / HoReCa / residential/financial,
- príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby,
- v spolupráci so senior architektom alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňov s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi/subdodávateľmi a úradmi štátnej správy a samosprávy (okrem IČ)

- práca na zaujímavých zadaniach
- možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
- motivujúce odmeňovanie nad priemerom trhu
- široké možnosti zvyšovania kvalifikácie, účasť na odborných podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- flexibilita, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť
- VŠ vzdelanie II. stupňa (stav. fakulta alebo obdobné)

SIEBERT + TALAŠ je medzinárodná architektonická spoločnosť, sídliaca v Bratislave a v Prahe.
Založená v roku 2002 partnermi Matejom Siebertom a Romanom Talašom. Od založenia spoločnosti sme pracovali na širokom spektre projektov, od malých mierok, až po tie veľké v oblasti bývania, kancelárií, hotelov, obchodu a služieb, logistiky a interiérového designu, zahŕňajúce územné plány s celkovou podlažnou plochou väčšou ako 5.000.000 m2. Zmyslom našej činnosti je vôľa realizovať kvalitné architektonické návrhy a prichádzať so šikovnými riešeniami, ktoré zlepšia každodenný život. Zásluhou oboch partnerov spoločnosť získala mnohoročné domáce a zahraničné skúsenosti pre svoj tím.
Hlásime sa ku globálnemu trendu trvalo udržateľného rozvoja. Už od založenia S+T uplatňujeme vysoké štandardy spoločensky zodpovedného dizajnu s cieľom myslieť na budúcnosť. Naša filozofia sa vždy zameriavala na splnenie najvyšších požiadaviek v oblasti komerčných, kancelárskych i súkromných budov a dodržiavanie medzinárodne uznávaných štandardov BREEAM aj miestnych predpisov.
Od založenia spoločnosti idea synergie a viera v najvyššiu kvalitu sa stali víziou, ktorá vedie SIEBERT + TALAŠ stále bližšie k jej ideálom.
ID: 1843665  Dátum zverejnenia: 15.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou