Špecialista na neživotné poistenie a korporát - obchodný reprezentant

SICHER.sk, s.r.o.

Bratislava, Kašmírska 9, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
FIX + provízie (dvojzložkový systém odmeňovania)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s databázou klientov (pridelená od firmy), ich aktívne oslovovanie.
Starostlivosť o už existujúcich klientov. Dlhodobá starostlivosť o klienta.
Aktívne vzdelávanie a získavanie vedomostí, nových klientov, odbornosti.

Flexibilná pracovná doba.
Rodinné pracovné prostredie.

Nepracujeme systémom MLM.

Výberové konanie bude pre pozvaných uchádzačov prebiehať v sídle spoločnosti, za prítomnosti riadiacej osoby a HR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme cieľavedomú a komunikatívnu osobu, ktorá bude zodpovedná za klientské portfólio a s tým súvisiace obchodné výsledky.

Spoločnosť SICHER.sk, s.r.o. je členom slovenskej profesionálnej maklérskej spoločnosti Respect Slovakia, s.r.o.
Spoločnosť SICHER.sk, s.r.o. poskytuje bezplatný, exkluzívny, na mieru šitý a vysoko profesionálny poisťovací servis vo všetkých sektoroch majetkového, zodpovednostného, finančného a životného poistenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2845310  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: FIX + provízie (dvojzložkový systém odmeňovania)