Recepčná v salóne thajských masáží Piešťany - Hotel Magnólia

Siam center Slovakia s. r. o.

Thajské masáže hotel Magnólia Piešťany - Siam center Slovakia s.r.o., v hoteli Magnólia, Nálepkova 1
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac- mzda je za 15 odpracovaných dní - viac detailov na osobnom pohovore - mzda + percentá z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Kompletné, samostatné vedenie recepcie:

- oboznamovať, informovať a komunikovať s návštevníkmi,

- mať detailný prehľad o masážach a masérkach, vedieť odporučiť masáž na profesionálnej úrovni

- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad thajských masáží (upratovanie priestorov),

- vedenie kompletnej evidencie

- o predaji masáží, tovaru, dochádzka,

- predaj masáži a tovaru

- uchádzač musí byť dobrý predajca,

- občasné nákupy čistiacich, administratívnych potrieb atď..

- administratívne práce,

- obsluhovanie PC

- ovládanie PC nutnosťou

- pracovná doba: 10:00 - 13:00 14:00 - 19:00 - absolvované kurzy predaja výhodou - reprezentatívny vzhľad​

​- Práca v príjemnom prostredí salónu thajských masáží,
​- flexibilné rozdelenie pracovných dní po dohode s druhou recepčnou/recepčným,
​- možnosť zvýšenia zárobku (záleží na šikovnosti predajcu)
​- percentá z predaja tovaru, - každý mesiac ľubovoľná masáž zadarmo,
​- zľavy pre zamestnancov na tovar a služby.​

Požadované základné vedomosti o thajských masážach a o spoločnosti Siam center Slovakia.
- životopis s fotkou posielať na: email [email protected]
Ozveme sa vybraným uchádzačom s termínom osobného stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

​Asertivita, Empatia, Komunikatívnosť, Spoľahlivosť, Trpazlivosť​

Prevádzky exkluzívnych salónov tradičných thajských masáží v Dudinciach, Poprade, Starej Lesnej, Piešťanoch a Patinciach.
www.thajskemasaze.sk
ID: 4792502  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac