Obchodný zástupca pre špeciálne plyny

SIAD Slovakia spol. s r.o.

Žilina, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie ponúk zákazníkom, tvorba objednávok, uzatváranie obchodných zmlúv, odborné poradenstvo, reporting a správa databáz, návštevy existujúcich a potenciálnych zákazníkov s dôrazom na plnenie predajných plánov, účasť na poradách a školeniach.

V rámci zaškolenia bude pracovník 100% času tráviť v žilinskej kancelárii, po zaškolení cca 70% času u zákazníkov (Celé Slovensko) a cca 30% času v žilinskej kancelárii (vybavovanie dopytov, objednávok atď).

Dobré platové ohodnotenie
zaujímavá práca
po zaškolení - osobný automobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre danú pozíciu majú najlepšie predpoklady uchádzači s chemickým vzdelaním a znalosťou anglického jazyka (i bez praxe). V prípade, že sa v rámci prvého kola výberu nepodarí nájsť dostatočný počet takýchto uchádzačov do druhého kola môžu postúpiť i vybraní uchádzači s nechemickým vzdelaním s obchodnými skúsenosťami, resp. s dobrou znalosťou anglického jazyka (výhodou je ak sú z okolia Žiliny). Druhé kolo bude bude pravdepodobne v angličtine za účasti príslušného manažéra z Talianska.

SIAD so sídlom v talianskom Bergame je poprednou európskou spoločnosťou zameranou na výrobu a aplikácie technických a špeciálnych plynov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2148191  Dátum zverejnenia: 14.2.2017