Lekár - gynekológ

SI Medical, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu príslušnej špecializácie
- Samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosť v príslušnom odbore
- Vykonávanie operačných výkonov v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti v príslušnom odbore

Ponúkame:
- prácu na plný uväzok, skrátený úväzok,
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnost plnej realizácie v odbore
- podporu osobného rozvoja
- zvyšovanie, prehlbovanie kvalifikácie

Telefonicky vyrozumieme iba záujemcov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gynekológia, pôrodníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- proklientský prístup
- vysoká odbornosť
- pracovné nasadenie
- motivácia pre prácu v prostredí privátnej nemocnice s poliklinikou
- záujem o odborný a osobnostný rast

SI Medical, s.r.o.prevádzkovateľom súkromného zdravotného zariadenia MEDISSIMO. Medissimo je moderná nemocnica s poliklinikou nachádzajúca sa v príjemnom prostredí Veľkého Draždiaka. Poskytujeme nadštandarnú starostlivosť, ako všeobecnú tak aj špecializovanú, pacientom zmluvných domácich a zahraničných poisťovní rovnako aj domácim a zahraničným samoplatcom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1789008  Dátum zverejnenia: 2.7.2014