Front-end developer (UX enthusiast)

Shupito s.r.o.

Nám. SNP, Bratislava (možnosť remote work), Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš e-commerce software používa niekoľko desiatok reštaurácií a vybávi vyše 1000 objednávok denne. Tvojou úlohou bude primárne programovať user friendly admin interface pre OrderCity, a tiež pripravovať klientské "themes", na spôsob platformy Shopify.

Nie sme korporácia, v ktorej sa dá zašívať, sme malý agilný tím kde sa ide na plné šupy. Každý má u nás slovo a priestor skúšať nové veci. Máme kopec skúseností a dá sa u nás veľa naučiť.

Ak ešte študuješ nastavíme ti flexibilný pracovný čas. Určite oceníš inšpiratívne pracovné prostredie v úplnom centre Bratislavy - The Spot co-working na Námestí SNP. KC-čko je o poschodie vyššie : ) Do úvahy prichádza aj práca na diaľku, zaujíma nás hlavne výsledok.

Uchádzačov, ktorí nás zaujmú pozveme na osobné stretnutie alebo Skype call.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Expert
CSS - Expert
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorého bavia online technológie, je orientovaný na kvalitný výsledok a ktorý chce odborne rásť.

Požadujeme predchádzajúce skúsenosti s vývojom produkčných web aplikácií. Nevyhnutnosťou sú znalosti templatingu, CSS, JavaScriptu a samozrejme GIT. Oceníme znalosť AngularJS alebo React.

Shupito je online objednávkový systém pre reštaurácie. Na Slovensku a v Českej republike poháňame desiatky reštaurácií ako napríklad SushiTime či PizzaMizza, ako aj portál Ham.sk.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2529609  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou