Operátor výroby hygienického papiera

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Harmanec, 976 03 Harmanec, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
650-800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné, prípravné a manipulačné činnosti pri obsluhe časti strojnotechnologického zariadenia na výrobu hygienického papiera podľa daných postupov a prevádzkových režimov.
Dávkovanie surovín pre rozvlákňovanie podľa presných predpisov - rutinná práca.

možnosť ďalšieho vzdelávania
- možnosť pracovať v nadnárodnej spoločnosti so 100% slovenským vlastníctvom
- firemné akcie
- poukaz na odber podnikových výrobkov
- príspevok na liečebné pobyty
- príspevok do III. dôdchodkového piliera
- ďalšie benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Ochota pracovať na zmeny

SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

SHP Group zastrešuje 8 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec
ID: 3134077   Dátum zverejnenia: 17.7.2017