Brand Manager

Miesto práce
Harmanec
Termín nástupu
1.1.2020
Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1100 EUR brutto. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Popis pracovnej pozície

Produktový management:
  • Riadenie životného cyklu Harmony obrúskov
  • Zodpovednosť za prinášanie inovácií, vylepšovanie produktových parametrov s cieľom zvýšiť ich atraktívnosť na trhu a ich profitabilitu
  • Každoročný návrh nových dizajnov pre novú kolekciu obrúskov

Brand management:
  • Rozvoj a budovanie značky Harmony v segmente obrúskov
  • Aktívna spolupráca na tvorbe marketingovej stratégie za daný segment
  • Spoluzodpovednosť za tvorbu ročného brand plánu v súlade s marketingovou stratégiou

Riadenie spolupracujúcich agentúr najmä pre účely:
  • Organizovanie výstavy Paperworld vo Frankfurte, aktívna účasť na výstave
  • Propagačných materiálov, katalógov, prezentérov
  • Zadávania výskumov
  • Komunikácia značky, najmä online (Facebook, Instagram, Web)

* Pozícia je otvorená ako zástup za materskú a rodičovskú dovolenku

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketingové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • Komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Analytické a strategické myslenie
  • Proaktívny prístup
  • Time Management
  • Orientácia na výsledok
  • Záujem o tvorivú prácu
  • Anglický jazyk

Čo ponúkame

  • Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
  • Vzdelávanie zamestnancov
  • Kariérny rast
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
  • Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
  • Motivačný program
  • Variabilná zložka mzdy
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
  • Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
  • Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
  • Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Kontaktné údaje

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Martinkevičová
E-mail: poslať životopis

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 3036812  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1100 EUR brutto. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).