Rušňovodič

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Slavošovce, a.s., 049 36 Slavošovce, Rožňava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola lokomotívy pred začatím posunu
Spolupracuje s vedúcim posunu pri posune žel. vozňov vo vlečke
Prevádza údržbu lokomotív
Odstraňuje drobné závady na lokomotíve
V prípade potreby vykonáva vykládku a nakládku vagónov a iné práce pridelené nadriadeným

Vzdelávanie zamestnancov.

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zdravotná, odborná a psychologická spôsobilosť
Preukaz rušňovodič

SHP Harmanec je súčasťou skupiny výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov pod spoločným názvom SHP Group.

SHP Group zastrešuje 8 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec
ID: 2682882   Dátum zverejnenia: 19.9.2016