Operátor kotolne

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Harmanec, 976 03 Harmanec, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
priemerný mesačný príjem 760 € brutto - nástup

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha plynovej kotolne, chemickej a tepelnej úpravy vody
Obsluha centrálneho vykurovacieho systému a odovzd. staníc
Bioplynové hospodárstvo ČOV
Vodné hospodárstvo, vodáreň, filtračná stanica
Kontrola stl rozvod zem. plynu, ntl rozvod bioplynu

vzdelávanie zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strtojnícke

Kuričský perukaz (oblsuha stl parných kotlov s palivom zmený plyn a bioplyn)

SHP Harmanec je súčasťou skupiny výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov pod spoločným názvom SHP Group.

SHP Group zastrešuje 8 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec
ID: 2638071   Dátum zverejnenia: 29.9.2016