Majster výroby hygienických výrobkov

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Harmanec, 976 03 Harmanec, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a organizuje práce na určenom úseku vrátane komplexnej zodpovednosti za jeho správny chod.
Kontroluje prítomnosť svojich podriadených a prideľuje im prácu, prípadne zabezpečuje náhradu za chýbajúceho zamestnanca.
Organizuje počas celej zmeny kontrolu kvality odvádzanej výroby.
Plní plánované úlohy výroby a zodpovedá za kvalitné vykonanie prác pri dodržiavaní všetkých pravidiel BOZP a PO.
Vykonáva ďalšie činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného.

Kariérny rast
Vzdelávanie zamestnancov

Svoje životopisy zasielajte mailom alebo poštou na uvedenú adresu. V prípade mailu uveďte názov pozície do predmetu Vašej správy.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len kandidátom pozvaným na osobný pohovor.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

3

pracovná flexibilita
vysoké pracovné nasadenie
tímová práca

SHP Harmanec je súčasťou skupiny výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov pod spoločným názvom SHP Group.

SHP Group zastrešuje 8 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec
ID: 2515544   Dátum zverejnenia: 9.11.2016