PHP/Symfony3 programátor pro přední e-shopy

ShopSys Slovakia s.r.o.

Místo práce
Košice, Košický kraj
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
01.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme profesionální e-shopy na vlastní aplikaci ShopSys, pečujeme o klienty, jako je OKAY.sk, OfficeDepot.cz, SUPERZOO.cz JENA-nabytek.cz. A nyní potřebujeme pomoc s vývojem nových e-shopů!

V Košicích právě zakládáme vývojářské centrum a hledáme nadšené kolegy!

Umíš PHP a MySQL/PostgreSQL? Líbilia by se Ti práce na projektech, které jsou řízeny agilním přístupem (SCRUM)? Chceš pracovat s nejmodernějšími technologiemi a vyvíjet aplikace na profesionální úrovni?

Používáme PHP7, Symfony3, Doctrine, Composer, PHPUnit, Selenium, Grunt, Twig, Less, GIT, MySQL, PostgreSQL, Nginx, Jenkins CI...

Juniory vše naučíme a se seniory se obohatíme vzájemně.

Přidej se k nám na palubu a budeme pečovat i o tebe!

Dostaneš každý den čerstvé ovoce, pohodlnou židli, velký monitor a kvalitní sluchátka. Budeš mít možnost profesně růst. Můžeš se zapojit do pořádání skvělých akcí pro celou komunitu - ShopCamp Praha, BarCamp Ostrava, PHP, net-dev academy a srazy přátel Symfony.

Můžeš často pracovat i z domu a s firemním notebookem. Tvůj úvazek může být od 30hod týdně po full-time. Vezmeme tě na všechny naše firemní akce, večírky a za sportem - a to v Košicích i v Ostravě. Oceníš osobní přístup a přátelský kolektiv. Budeš součástí firmy, jejíž jméno má v oboru váhu.

Pokud nám máš co nabídnout i ty, tak pošli životopis a pár vět o sobě.
Těšíme se, až tě přivítáme na palubě!
Více o nás najdeš na www.pojdtesnamirust.cz a www.shopsys.cz

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Už 18 let stavíme B2B a B2C e-shopy skutečně na míru. Pro naše klienty jsme plnohodnotným a strategickým e-commerce partnerem. Díky nejlepším technologiím a mnohaletému know-how pomáháme předním e-commerce hráčům řešit nejdůležitější výzvy a dosahovat obchodních cílů.

Podíleli na vzniku více než 800 e-shopových řešení a postupně jsme se rozrostli na 70členný tým. Intenzivně se věnujeme nejen stavbě e-shopů, ale také pomáháme velkým retailistům se vstupem do omnichannel světa. Rozvíjíme škálovatelný open-source e-commerce framework (koukni na náš GitHub) a projekty na něm postavené. Tudíž je u nás prostor jak pro vývoj open-source, tak řešení konkrétních projektů/e-shopů.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2421697  Dátum zverejnenia: 12.2.2016