Obchodný reprezentant

ShopCity

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Košice, Prešov, Poprad, Banská Bystrica, Žilina, Liptovský Mikuláš, Nitra, Trenčín, Trnava, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• návrhy na akvizíciu nových atraktívnych produktov a služieb

• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových obchodných partnerov

• komunikáciu s už existujúcimi obchodnými partnermi

• prezentácia spoločnosti, obchodné rokovania, koordinácia obchodných prípadov a riadenie celého predajného cyklu

• administratívna agenda a reporting
Iné výhody
• firemné benefity

• možnosť osobného a kariérneho rastu

• odborné školenia

• pri dodržiavaní individuálne stanovených cieľov k dispozícii firemný notebook a mobilný telefón

• v rámci BA k dispozícii plne vybavená kancelária a firemný automobil

• príjemný tím mladých ľudí

• práca v spoločnosti, ktorá patrí k lídrom na trhu

• môžete byť súčasťou úspešného projektu a podieľať sa na jeho smerovaní a riadení

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
Obchodný zástupca

Počet rokov praxe:
2

Spoločnosť SHOPCITY je jedným z lídrov na trhu hromadného nakupovania s ašpiráciou na pozíciu absolútnej jednotky v tejto oblasti. Vhodným spojením mediálnej sily a kvalitného tímu obchodných zástupcov schopných vyjednať najlepšie podmienky dosahujeme dlhodobo výborné predajné výsledky a kontinuálny rast. Náš portál www.shopcity.sk je najobľúbenejším portálom hromadného nakupovania v online prostredí na Slovensku u ľudí využívajúcich sociálne siete. Určujeme trendy vo vývoji trhu a prinášame našim zákazníkom stále nové možnosti na skvalitnenie a spríjemnenie života.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Ak si myslíte že ste ten správny člen nášho tímu, pošlite nám MOTIVAČNÝ LIST, v ktorom nás presvedčíte, že ste pre nás správna voľba!

Nezabudnite pripojiť CV v slovenskom alebo anglickom jazyku.

DÔLEŽITÉ upozornenie:: referenčné číslo pozície SHOPCITY06 a MESTO, o ktoré máte záujem, uveďte do motivačného listu ! (napr. ShopCity 06 - BRATISLAVA)

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované podmienky, zašlú kompletné a správne CV a motivačný list.

Prosím, venujte pozornosť podmienkam a náplni práce.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať.
Adresa spoločnosti
ShopCity
Železničiarska 6 Zobraziť na mape
81104 Bratislava
ID: 1275632   Dátum zverejnenia: 13.6.2012
Spoločnosť: ShopCity
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

ShopCity