Nástrojár

Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 EUR/hod.Mzda sa odvíja od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručné opracovanie strojných súčiastok pilovaním, rezaním, sekaním, rovnaním, ohýbaním, vŕtaním
- základné zámočnícke práce pri úprave súčiastok
- oprava foriem pod dozorom odborníka
- práca na zmeny

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Nezabezpečujeme ubytovanie, vieme pomôcť pri hľadaní ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Absolventa zaučíme

Spoločnosť Shin Heung Precision na Slovensku vznikla v roku 2004. Ide o kórejskú nadnárodnú spoločnosť, vlastníkom je kórejská spoločnosť Shinheung Precision Co., Ltd. Svoju prevádzku v Šali – Veča otvorila v roku 2008.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou, montážou a distribúciou plastových a kovových výrobkov a výrobou tovarov z kovu a vyrába hlavne výrobky z ocele, oceľové kryty a všetky oceľové komponenty na televízory, plastové kryty na LCD a plazmové televízory. Svoje produkty poskytuje firmám na ďalšie spracovanie. Spoločnosť Shin Heung Precision Slovakia je subdodávateľom pre koncerny Samsung v Galante a vo Voderadoch.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1443387  Dátum zverejnenia: 9.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.